Kokiu sparčiausiu ir lėčiausiu Android telefonu teko naudotis?

Android_rageliai

Kadangi paskutiniais metais išmanūs telefonai tapo itin populiarūs, tai didelė tikimybė, kad teko naudotis tikrai ne vienu iš jų. Telefonų pasiūla milžiniška, įvairių gamintojų asortimente yra flagmanai, vidutinės klasės, bei eko klasės modeliai. Tarp klasių milžiniški skirtumai, tačiau vieno gamintojo flagmanu naudotis gali būti kančia, kito gamintojo net ir eko klasės modelis, dirba puikiai, t.y. be trigdžių. Nebūtinai flagmanas dirbs taip greitai ir puikiai kaip kito gamintojo vidutiniokas.

Tad ir klausiame Jūsų, kokiu sparčiausiu telefonu teko naudotis? Kokiu telefonu naudojimasis buvo kančia? Koks telefonas Jus labiausiai nustebino (nebūtinai gerąja prasme).

Parašykite apie tai savo komentare.

4 thoughts to “Kokiu sparčiausiu ir lėčiausiu Android telefonu teko naudotis?”

  1. Geriausias tel, koks beturejau yra Motorola Moto G 1st. Maza kaina, didele sparta, custom rom didelis pasirinkimas, 720p ekranas, ilgai laikanti baterija, galinis dangtelis visiskai nesibraizo. Du metai, kaip telefonas visiskai nestringa, labai patinka. Labiausiai nepatiko, del baterijos nelaikymo ir os tai Samsung.

  2. dabar naudoju Sony , jau trecias is ju , pries tai buvo du huawei ir vienas samsungas , ir dabar tenka gana daznai naudotis samsungu , pasakysiu nezinau apie lg ir kitus bet asmeniskai man samsung blogiausias

  3. Pradžioje teko naudotis Huawei U8800 Pro – tikrai atsiminimai geri: gražus, tvirtas ir spartus telefonas, tačiau kai pradėjo Android dideliais žingsniais eiti į prieki. Gamintojas nesugebėjo nepasiulyti jokio update…
    Tada dar teko naudotis LG L7 ir Goclever quantum 4 – nieko gero negaliu apie juos pasakyti, tai tiesiog telefonas, juodas taškas, kuriuos kažkada turėjau.
    Dabar panelė turi Sony T3, o aš Meizu M1 Note. (Abu telefonai balti). Pirkdamas Meizu dar papildomai pasiėmiau telefono draudimą. (Bitė 2 eur/men)
    Na ir kagi, panašu jog reikejo labiau draudimo Sony =]
    Po metu naudojimo matau:
    jog Sony apskritai užmiršo, kad tokį telefoną turi, o meizu nors ir flyme OS ne international, tačiau meizu forume visada rasiu atnaujinimus (jokiu root ar wipe data nereikia, labai graziai atsinaujina).
    kalbant apie Flyme OS, taip patogu, kad nebesuprantu kam tas Meniu išvis yra reikalingas.
    korpusas: Sony-usb socket išsimalė ir nevisi pakrovėjai veikia, o su Meizu ant laido galiu švytuoklę padaryti ir žinosiu, kad telefona krauna. Be to Sony mikrofonas spėjo sugesti po dviejų mėnesių,
    Kaip jau minėjau telefonai balti, iš pirmo prisilietimo matosi, jog Sony plastmasė kokybiškesnė ir netokia slydi. Tačiau laikas parodė, Sony telefonas pusė naudojimo laiko buvo naudotas dėkliuke(knygelė), o Meizu apie tai net minties nebuvo. Pradėčiau teisinti Sony, jog panelė mėgsta teptis pudra ir laikyti telefoną rankinuke, nes telefonas pasidarė pilkšvai gelsvas. Meizu pastoviai būna kišenėje su raktais, dirbant garaže būna atvejų jog kažkas skambina, o rankos tepaluotos ir neišvengiamai tanka atsiliepti, tačiau Meizu šį testą pilnai atlaiko, ant telefono keli pabraižymai, kurie nedrasko akies, o nešvarumai gražiai nusivalo ir spalva išlieka baltesnė už popieriaus lapa.
    Kol kas meizu įžvelgiu minusą tik tą, kad GPS satelitų pagavimo greitis ir tikslumas tikrai nusileidžia nevienam telefonui.
    Ačiū Androidmanijos kolektyvui, kuris padėjo apsispręsti pirkti Meizu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.